TheusMu Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sprq Servera

3 posters

Go down

Sprq Servera Empty Sprq Servera

Писане  mirkata.np Сря Окт 05, 2011 2:58 pm

Кога ще бъде пуснат сървъра,Не знам оправя те ли го или не но тези постоянни спирания много ме изнервят

mirkata.np

Брой мнения : 2
Join date : 02.10.2011

Върнете се в началото Go down

Sprq Servera Empty Re: Sprq Servera

Писане  DaWake Сря Окт 05, 2011 10:46 pm

Добре съръвъра Спря изнивиделица следобед. От тогава нито сайт има нито сървър сега е 2 без 15. Да речем , че имате проблем , поне кажете кога ще го оправите и кога да се приготвим да играем , искаме ден и час. А не админа да стои офлине или инкогни в скайп и никой да не ни казва какво става и всички да висим пред пс-та за да чакаме да " тръгни " дайте малко инофрмация поне ....
Най - голямата глупост е да си държите играчите в невидение , така имате голям шанс да загубите доста от тях. Едно просто посче в което да обясните какво става и кога да сме готови за игра щеше да свърши перфектна работа.Сега не знам колко от хората ще се навият да продължат да играят. При положение , че имаше фал старт,а сега даже не знаме какво ще стани ....

DaWake

Брой мнения : 1
Join date : 05.10.2011

Върнете се в началото Go down

Sprq Servera Empty Re: Sprq Servera

Писане  maikoizgorqboilera Чет Окт 06, 2011 1:16 pm

Ъъъъ прочетох ей muonlinе[.]omgforum[.]net/t2616-theus-mu-97d-exp-100-we-200-drop-70-starts-today <<< тука ей тъй --- изгорял харда :X

maikoizgorqboilera

Брой мнения : 1
Join date : 06.10.2011

Върнете се в началото Go down

Sprq Servera Empty Re: Sprq Servera

Писане  mirkata.np Съб Окт 08, 2011 8:36 am

Kato e Izgorql Harda da ne bi sichkite admini da sa s edno pc Nqkoi moje da vleze vuv foruma i da napishe....":ei pi4ove izgorq harda ...shte se opitame da go vaztanovim v nai skoro vreme...shte se zabavim no survera shte raboti Smile) ili neshto ot roda'"

mirkata.np

Брой мнения : 2
Join date : 02.10.2011

Върнете се в началото Go down

Sprq Servera Empty Re: Sprq Servera

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите